sprzedaż kamienic warszawa mokotów sprzedaż kamienic saska kępa

+48 603 229 229

profesjonalizm, doświadczenie, skuteczność

mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje warszawa ochota

O Firmie

Z powodzeniem funkcjonujemy na rynku nieruchomości od ponad 10 lat. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. W naszej firmie spotkasz ludzi, którzy potrafią słuchać. Podpowiedzą, jak wybrać najlepszą nieruchomość i korzystnie ulokować pieniądze. Rozumiemy potrzeby Klientów. Jesteśmy doradcami w pełnym procesie zakupu, sprzedaży oraz wynajmu.

Nasz zespół to doświadczeni pośrednicy spełniający wszelkie ustawowe wymogi działalności na rynku polskim, posiadający ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Znamy się na naszej pracy, lubimy to co robimy i jesteśmy skuteczni. Profesjonalizm naszych usług jest tym, za co cenią nas klienci.

Wyróżnia nas holistyczne i pełne pasji podejście do pracy. Przygotujemy nieruchomości do wynajmu i sprzedaży wydobywając ich atuty przy niewielkich nakładach finansowych. Zajmiemy się niezbędnymi formalnościami. Zarządzamy wynajmem. Zajmiemy się też remontem, adaptacją lub modernizacją nieruchomości.

Należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - Stowarzyszenia zrzeszającego specjalistów kierujących się w swojej pracy najwyższymi standardami zawodowymi oraz systemu MLS stworzonego z myślą o ofertach na wyłączność.

 
 mieszkanie kupno mokotów

 

Zespół

Dariusz Sawicki

Dyrektor Zarządzający

tel.: +48 603 229 229 e-mail: dariusz@sawicki.waw.pl


Twórca firmy Sawicki Nieruchomości, którą z sukcesami prowadzi od 12 lat.
Strategicznie doradza inwestorom oraz pośredniczy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Swoją wiedzę i 17 letnie doświadczenie wykorzystuje przy ocenie wartości nieruchomości i szacowaniu opłacalności inwestycji. Ceniony za wiedzę merytoryczną, doskonałą znajomość Warszawy i relacje w środowisku branżowym. Najlepszą rekomendacją jakości jego pracy jest grono stałych klientów, często polecających jego usługi.

Aktywny uczestnik debat dotyczących przyszłości polskiego rynku nieruchomości, szkoleniowiec, Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Absolwent Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Menedżerskiej w Szkole Głównej Handlowej.

Prywatnie zapalony biegacz, narciarz, i podróżnik. Górskie stoki, półmaratony, dalekie zakątki Afryki i Azji to miejsca gdzie można go spotkać. Z klientami dzieli się wiedzą merytoryczną dotyczącą rynku nieruchomości oraz, już podczas mniej formalnych spotkań, zamienia się w doradcę przy przygotowaniu wypraw.

Małgorzata Fijołek

Manager Zespołu

tel.: +48 603 628 628 e-mail: m.fijolek@sawicki.waw.pl


Od 2003 roku związana z rynkiem nieruchomości. Od 12 lat posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie zdobyła w renomowanych agencjach nieruchomości. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe. Uprawniona do prowadzenia praktyk zawodowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami. Rzeczowa, spokojna i skupiona, potrafi wsłuchać się w potrzeby klientów.  Wolne chwile najchętniej spędza z dobrą książką. Miłośniczka zwierząt. Zapalona rowerzystka. 

Katarzyna Strokosz

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: +48 603 632 632 e-mail: k.strokosz@sawicki.waw.pl


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UW oraz MBA przy Polskiej Akademii Nauk. Przez wiele lat pracowała w firmach związanych z administrowaniem nieruchomościami. Pogłębia specjalistyczną wiedzę dotyczącą różnych aspektów rynku nieruchomości. Z wielką pasją pracuje z klientami, którzy w nieruchomościach  widzą nie tylko "cztery ściany", ale także historię, klimat oraz duszę. Wyzwania to jej żywioł. Entuzjastka aranżacji i dekorowania wnętrz. Zawsze autentyczna, kreatywna, uśmiechnięta. Miłośniczka afrykańskich podróży oraz kuchni śródziemnomorskiej którą nie tylko smakuje ale też z powodzeniem gotuje. W wolnych chwilach poszukuje domów dla zwierzaków ze schroniska.

Aldona Wiechecka

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: +48 663 055 550 e-mail: a.wiechecka@sawicki.waw.pl


Doświadczenie zawodowe zdobyła w renomowanych agencjach nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związana od 13 lat. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę podczas szkoleń. Śledzi trendy na rynku aktywnie uczestnicząc w seminariach i konferencjach. W relacjach z klientem na pierwszym miejscu stawia uczciwość i wzajemne zaufanie. Prywatnie miłośniczka ciekawego kina, kuchni japońskiej i śródziemnomorskiej oraz pasjonatka mody.

Dominika Kosyk

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: +48 883 333 851 e-mail: d.kosyk@sawicki.waw.pl


Z rynkiem nieruchomości związana od 2014 roku. Bardzo dobrze zna rynek warszawski ale to Wilanów nie ma przed nią żadnych tajemnic. Amatorka dobrej kuchni. Muzykalna dusza, gra na pianinie, stała bywalczyni koncertów. W wolnym czasie gotuje, jeździ konno, spotyka się ze znajomymi, lubi dobre kino. Zespół oraz Klientów zaraża pozytywną energią.

Beata Sobańska

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: +48 603 531 531 e-mail: b.sobanska@sawicki.waw.pl


Absolwentka Wydziału Turystyki na AWF w Poznaniu oraz studiów MBA na SGH w Warszawie. Pasjonatka podróży, tańców latynoamerykańskich i gór. Od lat związana ze sprzedażą B2C.  Kocha starą Ochotę, gdzie mieszka, i o której wie wszystko. W wolnym czasie tańczy salsę, jeździ na rowerze  i  gotuje dla rodziny i przyjaciół. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, wesoła i pełna energii.

Karina Kunkiewicz

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: +48 883 333 852 e-mail: k.kunkiewicz@sawicki.waw.pl


Zajmuje się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży warszawskich nieruchomości. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Związana z Warszawą od urodzenia. Specjalizuje się w pracy z ekspatami. Doświadczenie zdobywała w jednej z renomowanych agencji nieruchomości pracując w segmencie premium. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, studiowała dziennikarstwo oraz Public Relations. Przez wiele lat związana z mediami. W pracy z klientem stawia na profesjonalizm oraz nawiązywanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym szacunku. Prywatnie uwielbia teatr i dobre kino. Jej pasją jest scenariopisarstwo.

Skuteczność

Indywidualne podejście do klienta to nasz klucz do skuteczności. Dlatego działalność firmy oparta jest przede wszystkim na modelu pracy na tzw. wyłączność. Ten wymagający profesjonalizmu i doświadczenia sposób pracy, pozwala przygotować spersonalizowaną strategię działań gwarantującą najlepsze efekty współpracy. Liczne rekomendacje klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, potwierdzają wysoką jakość naszych usług.  


 Firma należy do systemu MLS Nieruchomości, którego podstawową zasadą jest współpraca pomiędzy pośrednikami w oparciu o wymianę ofert na wyłączność.

Na naszej stronie znajdą Państwo oferty w większości niepowtarzalne oraz rzetelnie prezentowane.

Od 2006 r. należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - zrzeszającego specjalistów kierujących się w swojej pracy najwyższymi standardami zawodowymi.
 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.