sprzedaż kamienic warszawa mokotów sprzedaż kamienic saska kępa

+48 603 229 229

profesjonalizm, doświadczenie, skuteczność

mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje warszawa ochota

O FIRMIE

mieszkanie kupno mokotów

Profesjonalizm

Z powodzeniem funkcjonujemy na rynku nieruchomości od 2007 roku. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Na naszej stronie znajdą Państwo oferty w większości niepowtarzalne oraz rzetelnie prezentowane. W naszej firmie spotkasz ludzi, którzy potrafią słuchać. Rozumiemy potrzeby Klientów. Znamy się na naszej pracy, lubimy to co robimy i jesteśmy skuteczni. Jesteśmy doradcami w pełnym procesie zakupu, sprzedaży oraz wynajmu. Profesjonalizm naszych usług jest tym, za co cenią nas klienci.

DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół to doświadczeni pośrednicy spełniający wszelkie ustawowe wymogi działalności na rynku polskim, posiadający ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Należymy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - Stowarzyszenia zrzeszającego specjalistów kierujących się w swojej pracy najwyższymi standardami zawodowymi oraz systemu MLS stworzonego z myślą o ofertach na wyłączność.

SKUTECZNOŚĆ

Indywidualne podejście do klienta to nasz klucz do skuteczności. Dlatego działalność firmy oparta jest przede wszystkim na modelu pracy na tzw. wyłączność. Ten wymagający profesjonalizmu i doświadczenia sposób pracy, pozwala przygotować spersonalizowaną strategię działań gwarantującą najlepsze efekty współpracy. Liczne rekomendacje klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować, potwierdzają wysoką jakość naszych usług.

 

O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są klienci.

Zespół

Dariusz Sawicki

Dyrektor Zarządzający

tel.: +48 603 229 229 e-mail: dariusz@sawicki.waw.pl


Twórca firmy Sawicki Nieruchomości, którą z sukcesami prowadzi od 12 lat.
Strategicznie doradza inwestorom oraz pośredniczy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Swoją wiedzę i 17 letnie doświadczenie wykorzystuje przy ocenie wartości nieruchomości i szacowaniu opłacalności inwestycji. Ceniony za wiedzę merytoryczną, doskonałą znajomość Warszawy i relacje w środowisku branżowym. Najlepszą rekomendacją jakości jego pracy jest grono stałych klientów, często polecających jego usługi.

Aktywny uczestnik debat dotyczących przyszłości polskiego rynku nieruchomości, szkoleniowiec, Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Absolwent Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Menedżerskiej w Szkole Głównej Handlowej.

Prywatnie zapalony biegacz, narciarz, i podróżnik. Górskie stoki, półmaratony, dalekie zakątki Afryki i Azji to miejsca gdzie można go spotkać. Z klientami dzieli się wiedzą merytoryczną dotyczącą rynku nieruchomości oraz, już podczas mniej formalnych spotkań, zamienia się w doradcę przy przygotowaniu wypraw.

Małgorzata Fijołek

Manager Zespołu

tel.: +48 603 628 628 e-mail: m.fijolek@sawicki.waw.pl


Od 2003 roku związana z rynkiem nieruchomości. Od 12 lat posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie zdobyła w renomowanych agencjach nieruchomości. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe. Uprawniona do prowadzenia praktyk zawodowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami. Rzeczowa, spokojna i skupiona, potrafi wsłuchać się w potrzeby klientów.  Wolne chwile najchętniej spędza z dobrą książką. Miłośniczka zwierząt. Zapalona rowerzystka. 

Katarzyna Jędraszak

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: +48 603 632 632 e-mail: k.jedraszak@sawicki.waw.pl


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UW oraz MBA przy Polskiej Akademii Nauk. Przez wiele lat pracowała w firmach związanych z administrowaniem nieruchomościami. Pogłębia specjalistyczną wiedzę dotyczącą różnych aspektów rynku nieruchomości. Z wielką pasją pracuje z klientami, którzy w nieruchomościach  widzą nie tylko "cztery ściany", ale także historię, klimat oraz duszę. Wyzwania to jej żywioł. Entuzjastka aranżacji i dekorowania wnętrz. Zawsze autentyczna, kreatywna, uśmiechnięta. Miłośniczka afrykańskich podróży oraz kuchni śródziemnomorskiej którą nie tylko smakuje ale też z powodzeniem gotuje. W wolnych chwilach poszukuje domów dla zwierzaków ze schroniska.

Karina Kunkiewicz

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: +48 883 333 852 e-mail: k.kunkiewicz@sawicki.waw.pl


Zajmuje się pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży warszawskich nieruchomości. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Związana z Warszawą od urodzenia. Specjalizuje się w pracy z ekspatami. Doświadczenie zdobywała w jednej z renomowanych agencji nieruchomości pracując w segmencie premium. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, studiowała dziennikarstwo oraz Public Relations. Przez wiele lat związana z mediami. W pracy z klientem stawia na profesjonalizm oraz nawiązywanie długotrwałych relacji opartych na wzajemnym szacunku. Prywatnie uwielbia teatr i dobre kino. Jej pasją jest scenariopisarstwo.

Aldona Wiechecka

Doradca ds. Nieruchomości

tel.: +48 663 055 550 e-mail: a.wiechecka@sawicki.waw.pl


Doświadczenie zawodowe zdobyła w renomowanych agencjach nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związana od 13 lat. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę podczas szkoleń. Śledzi trendy na rynku aktywnie uczestnicząc w seminariach i konferencjach. W relacjach z klientem na pierwszym miejscu stawia uczciwość i wzajemne zaufanie. Prywatnie miłośniczka ciekawego kina, kuchni japońskiej i śródziemnomorskiej oraz pasjonatka mody.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.