sprzedaż kamienic warszawa mokotów sprzedaż kamienic saska kępa

+48 603 229 229

+ Więcej opcji + Mniej opcji

Powrót do listy ogłoszeń

WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE ul. Wilcza

Numer oferty: 2137_858_OMS


cena:

975 000 PLN

28 676 PLN/m2

dzielnicaŚRÓDMIEŚCIE

ulicaWilcza

powierzchnia34 m2

liczba pokoi1

rok budowy1930

piętro2

liczba pięter5

standardBARDZO WYSOKI

balkon/tarasTAK

garaż/parkingNIE

windaTAK

umeblowanieTAK

Dane kontaktowe

Dariusz Sawicki

doradca: Dariusz Sawicki

telefon: +48 603 229 229

e-mail: dariusz@sawicki.waw.pl

nr licencji: 4288

Zapytaj o szczegóły

Opis

WILCZA 19 - PRESTIŻOWY ADRES
Wilcza 19 to prestiżowy adres w centrum Warszawy w doskonałym sąsiedztwie ulic Kruczej, Pięknej i Hożej. Lokując się w sercu miasta w odrestaurowanej kamienicy, odnaleźć można prawdziwy klimat Warszawy.
Na znamienite sąsiedztwo Wilczej 19 składają się liczne przykłady zrewitalizowanych kamienic. Nieopodal położony Plac Trzech Krzyży pełen jest przykładów okazałej architektury z różnych epok rozwoju miasta, jak Kościół św. Aleksandra, pomnik Wincentego Witosa, Trzy Krzyże.

KAMIENICA PRZY WILCZEJ 19 – NA NOWO
Pochodząca z XIX wieku Kamienica przy Wilczej 19 w Warszawie jest w trakcie rewitalizacji, prowadzonej przez doświadczonego polskiego dewelopera RealCo Property Investment and Development. Cała inwestycja składa się z kameralnego budynku wielorodzinnego, w którym docelowo powstanie 41 nowych mieszkań o powierzchni od 33 do 110 mkw. W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna z miejscami garażowymi i komórkami lokatorskimi. Termin oddania do użytkowania to III kwartał 2020 roku.
Kamienica przy Wilczej 19 to coś więcej niż inwestycja mieszkaniowa… Kamienica Wilcza 19 to historia ukryta w detalach, to piękno i elegancja kameralnego budynku osadzone pośród historycznej zabudowy w prestiżowej lokalizacji – Śródmieściu Warszawy. I wreszcie, Kamienica Wilcza 19 to ekskluzywne apartamenty wykończone w standardzie do zamieszkania.

WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA
Apartamenty w Kamienicy przy Wilczej 19 są sprzedawane w standardzie do zamieszkania, dzięki któremu każdy z klientów otrzyma wykończone mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się. W procesie wykańczania mieszkań zostaną wykorzystane wysokiej klasy materiały.
Lokale zostaną wyposażone między innymi w drewniane podłogi, okładziny ścienne, drzwi wewnętrzne oraz armaturę, ceramikę czy zabudowę meblową. W zakresie wykończenia ujęta jest również kuchenna zabudowa meblowa oraz sprzęt AGD, tj. chłodziarko-zamrażarka, piekarnik, okap, zmywarka, płyta indukcyjna i pralka. Jakość życia w mieszkaniach w kamienicy Wilcza 19 poprawią rozwiązania techniczne; RealCo oferuje swoim klientom system inteligentnego i elastycznego zarządzania domem - Fibaro.

CENTRUM ŻYCIA MIEJSKIEGO
Dzięki centralnej lokalizacji, Kamienica przy Wilczej 19 zapewni bezpośredni dostęp do bogatej bazy kulturalnej i rozrywkowej miasta. W ciągu 10 minutowego spaceru łatwo dostaniemy się do Hali Koszyki czy na Plac Zbawiciela, gdzie tętni życie towarzyskie i restauracyjne. Oddalona o 5 min ulica Mokotowska niezmiennie kusi ekskluzywnymi butikami odzieżowymi i obuwniczymi.
Zainteresowanych kinem ucieszy fakt bliskości Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki, a spośród teatrów warto wskazać choćby Studio Buffo, Teatr Muzyczny Roma czy Teatr Polonia, prowadzony przez Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury.

ZIELONE ŚRÓDMIEŚCIE
Liczne linie tramwajowo-autobusowe oraz metro warszawskie z najbliższymi stacjami: Metro Centrum i Metro Politechnika gwarantują szybkie połączenia z najważniejszymi punktami stolicy.
Śródmieście Warszawy to również jedno z najbardziej „zielonych” centrów miast w Europie. W Śródmieściu znajdują się liczne parki. Park Ujazdowski, Ogród Saski, Dolina Szwajcarska, czy Łazienki Królewskie - jeden z najpiękniejszych zespołów parkowo-pałacowych w Europie, pozwalają na kontakt z przyrodą i są nieocenioną odskocznią od gwarnego życia miejskiego.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.