Dariusz Sawicki

Dariusz Sawicki

+48 603 229 229dariusz@sawicki.waw.pl

Dyrektor Zarządzający Ekspert Rynku Nieruchomości

licencja numer: 4288

Twórca firmy Sawicki Nieruchomości, którą z sukcesami prowadzi od 15 lat. Strategicznie doradza inwestorom oraz pośredniczy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje przy ocenie wartości nieruchomości i szacowaniu opłacalności inwestycji. Ceniony za wiedzę merytoryczną, doskonałą znajomość Warszawy i relacje w środowisku branżowym. Najlepszą rekomendacją jakości jego pracy jest grono stałych klientów, często polecających jego usługi.

Aktywny uczestnik debat dotyczących przyszłości rynku nieruchomości, szkoleniowiec, Członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej.

Półmaratony w Polsce i Europie, zakątki Afryki i Azji to miejsca gdzie również można go spotkać. Z klientami dzieli się wiedzą dotyczącą rynku nieruchomości oraz, już podczas mniej formalnych spotkań, zamienia się w doradcę przy przygotowaniach do łamania życiówek i planowania wypraw.

Małgorzata Fijołek

+48 603 628 628m.fijolek@sawicki.waw.pl

Manager Zespołu Doradca ds. Nieruchomości

licencja numer: 5976

Od 2003 roku związana z rynkiem nieruchomości. Od 12 lat posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie zdobyła w renomowanych agencjach nieruchomości. Nieustannie podnosi kwalifikacje zawodowe. Uprawniona do prowadzenia praktyk zawodowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami. Rzeczowa, spokojna i skupiona, potrafi wsłuchać się w potrzeby klientów. Wolne chwile najchętniej spędza z dobrą książką. Miłośniczka zwierząt. Zapalona rowerzystka.

Katarzyna Jędraszak

+48 603 632 632k.jedraszak@sawicki.waw.pl

Doradca ds. Nieruchomości

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na UW oraz MBA przy Polskiej Akademii Nauk. Przez wiele lat pracowała w firmach związanych z administrowaniem nieruchomościami. Pogłębia specjalistyczną wiedzę dotyczącą różnych aspektów rynku nieruchomości. Z wielką pasją pracuje z klientami, którzy w nieruchomościach widzą nie tylko „cztery ściany”, ale także historię, klimat oraz duszę. Wyzwania to jej żywioł. Entuzjastka aranżacji i dekorowania wnętrz. Zawsze autentyczna, kreatywna, uśmiechnięta. Miłośniczka afrykańskich podróży oraz kuchni śródziemnomorskiej którą nie tylko smakuje ale też z powodzeniem gotuje. W wolnych chwilach poszukuje domów dla zwierzaków ze schroniska.

Aldona Wiechecka

+48 663 055 550a.wiechecka@sawicki.waw.pl

Doradca ds. Nieruchomości

Doświadczenie zawodowe zdobyła w renomowanych agencjach nieruchomości. Z rynkiem nieruchomości związana od 13 lat. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę podczas szkoleń. Śledzi trendy na rynku aktywnie uczestnicząc w seminariach i konferencjach. W relacjach z klientem na pierwszym miejscu stawia uczciwość i wzajemne zaufanie. Prywatnie miłośniczka ciekawego kina, kuchni japońskiej i śródziemnomorskiej oraz pasjonatka mody.