Numer oferty: 223_858_ODS

Dom na SprzedażWarszawa Ursynów

Cena: 3 000 000 PLN10 381 PLN/m2
powierzchnia: 289 m2powierzchnia działki: 765 m2liczba pokoi: 7rok budowy: 1995balkon/taras: takparking/garaż: takumeblowanie: takstandard: wysoki

Nieruchomość składająca się z domu głównego o pow. 200 m2 i odrębnego (oddzielna KW) mieszkania o pow. 47 m2 (dwa pokoje, łazienka, kuchnia).

Szczegóły:
1. Dom dwukondygnacyjny (parter i piętro) o powierzchni 200 m2 z pięknym ogrodem (starodrzew) gdzie znajduje się dodatkowo budynek gospodarczy murowany o pow. 10,40 m2. Ponadto garaż w bryle budynku o pow. 31,5 m2.

2. Lokal mieszkalny o po. 47 m2 przyległy do domu głównego (możliwość powiększenia domu o mieszkanie, co razem daje 250 m2 powierzchni mieszkalnej).

W sumie jest 6 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki - daje to dużo możliwości przeznaczenia nieruchomości: dom + mieszkanie + biuro lub dom + biuro (oddzielne wejście). Inwestycyjnie atrakcyjne ze względu na możliwość swobodnego wynajmu części nieruchomości na cele mieszkaniowe lub biurowe.

Całość (dwie nieruchomości) w cenie 3 mln.

LOKALIZACJA
Willowa część Ursynowa - Imielin (rejon ulic Puławskiej i Pileckiego) charakteryzuje się niską zabudową, głównie jednorodzinną. W bliskim sąsiedztwie centrum handlowe Auchan, OBI, Calypso Fitness, Leclerc, duży bazar przy ulicy Wałbrzyskiej.
Bliskość ulic Puławskiej i Pileckiego zapewnia zapewnia szybki dojazd do centrum i do najbardziej odległych dzielnic Warszawy. W zasięgu spaceru znajdują się przystanki autobusowe, dzięki czemu można sprawnie dojechać do centrum lub do metra (stacje "Wilanowska" i "Stokłosy").

Zapraszamy po szczegóły i na prezentację.

Pobierz pdfDrukuj