Numer oferty: 1725_858_OMW

Mieszkanie na WynajemWarszawa Wilanówul. Sarmacka

Cena: 7 000 PLN74 PLN/m2
powierzchnia: 95 m2liczba pokoi: 3rok budowy: 2011piętro: 1/4winda: takbalkon/taras: takparking/garaż: takumeblowanie: takstandard: bardzo wysoki

Wilanów / ul. Sarmacka / 95 m2 / 3 pokoje / balkon / garaż

Wysokiej klasy apartament z garażem położony w Wilanowie.

APARTAMENT
Elegancki i funkcjonalny apartament o powierzchni 95 m2 w skład którego wchodzą:
- salon z jadalnią
- aneks kuchenny
- dwie sypialnie
- garderoba
- łazienka
Mieszkanie bardzo jasne, dużymi oknami. Urządzone z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów. Klimatyzacja. Kuchnia ze sprzętem najwyższej klasy: piekarnik z funkcją parową, podgrzewanie talerzy, ekran TV wbudowany w panel kuchenny. Rzutnik i ekran do oglądania filmów. Pojemna biblioteka. Duża ilość miejsca do przechowywania- szafy w zabudowie oraz osobna garderoba. Marmurowa łazienka, toaleta z funkcją bidetu. Intymny balkon z miejscem do wypoczynku. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

BUDYNEK
Elegancki apartamentowiec o wysokim standardzie. Przestronne klatki schodowe, winda, monitoring. Wokół budynku zadbana zieleń.

LOKALIZACJA
Miasteczko Wilanów jest piękną, dynamicznie rozwijającą się częścią Warszawy. W pobliżu znajduje się Pałac Wilanowski, pola golfowe, jeziorko i wiele punktów usługowych takich jak sklepy, centra handlowe, przedszkola, żłobki, szkoły. Kwitnie życie towarzyskie. W Miasteczku mnóstwo jest modnych restauracji i kawiarni. Wilanów oddalony jest od centrum Warszawy jedynie o 20 minut drogi. Dzielnica charakteryzuje się niską zabudową i dużą ilością zieleni.

Zapraszamy na prezentację.
Jako Agencja Nieruchomości za usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie.

Pobierz pdfDrukuj