Numer oferty: 2085_858_OMW

Mieszkanie na WynajemWarszawa Wolaul. Ogrodowa

Cena: 2 700 PLN135 PLN/m2
powierzchnia: 20 m2liczba pokoi: 1rok budowy: 1937piętro: 2/4winda: niebalkon/taras: takparking/garaż: nieumeblowanie: takstandard: bardzo wysoki

Wola / ul. Ogrodowa / 20 m2 / 1 pokój / balkon

W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie typu "studio" usytuowane w zrewitalizowanej kamienicy.
Czynsz administracyjny w cenie najmu.

MIESZKANIE
Mieszkanie współczesne, funkcjonalne, zaprojektowane przez architekta. Pełne wyposażenie czyni je komfortowym do zamieszkania dla jednej/dwóch osób. Mieszkania składa się z pokoju z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienki oraz garderoby.
Położenie od wewnętrznej strony budynku gwarantuje ciszę. Wysokość blisko 3 metry daje poczucie przestrzeni.

BUDYNEK
Kamienica z 1937 roku, zrewitalizowana w 2016 roku. Kamienica znajduje się na Woli, przy ulicy Ogrodowej, jednej z najstarszych ulic Warszawy, na odcinku między al. Jana Pawła II, a ul. Okopową, równolegle do ul. Chłodnej i al. Solidarności. Kamienica została wybudowana przez Władysława Węgiełka, właściciela znanego przedsiębiorstwa przewozowego W. Węgiełek i S-ka. Budynek został zaprojektowany przez znanego warszawskiego architekta Stanisława Barylskiego.

LOKALIZACJA
Doskonała, centralna lokalizacja. Bliska Wola to część centrum Warszawy, która obecnie dynamicznie się rozwija. W najbliższym otoczeniu kafejki, restauracje, sklepy, apteki itp. W zasięgu spaceru biurowce, m.in. Warsaw Spire, Karolkowa Business Park i PRIME Corporate Center.

Czynsz najmu 2700 zł. Opłaty dodatkowe: tylko energia elektryczna (czynsz administracyjny w cenie).

Zapraszamy na prezentację.
Jako Agencja Nieruchomości za usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie.

Pobierz pdfDrukuj