Numer oferty: 2431_858_OMS

Mieszkanie na SprzedażWyspy Kanaryjskie, Fuerteventura Wyspy Kanaryjskie, Fuerteventura

Cena: 1 079 750 PLN19 281 PLN/m2
powierzchnia: 56 m2liczba pokoi: 3rok budowy: 2000piętro: 3/3winda: niebalkon/taras: takparking/garaż: nieumeblowanie: takstandard: wysoki

Morro Jable na wyspie Fuerteventura to jedna z atrakcyjniejszych miejscowości położona na południu wyspy na Półwyspie Jandía. Miasto portowe z ogromną plażą o białym piasku i turkusowej wodzie. Dzięki temu jest to niezwykle atrakcyjne miejsce do inwestycji w apartament na wynajem krótko i średnioterminowy.

Lokalny rynek nieruchomości charakteryzuje niezwykle mała podaż dlatego też prezentujemy przykładową ofertę apartamentu a zainteresowanych zapraszamy do bezpośrednich rozmów o szczegółach.

Najważniejsze parametry przedstawiamy w kilku punktach:
- koszt zakupu apartamentu wraz z remontem i kompletnym wyposażeniem w standardzie i z umeblowaniem jak w niniejszej ofercie wynosi ok. 250 000 euro,
- przychód z najmu netto (po uwzględnieniu wszystkich kosztów w tym m in. kosztów zarządzania, kosztów portali wakacyjnych i rachunków za media) wynosi ok. 2000 euro miesięcznie, co daje blisko 10% rentowności rocznie.

Fuerteventura - słońce, wiatr, kilometry plaż z białym i turkusowymi wodami, wulkany , księżycowy krajobraz, tak możemy jednym zdaniem opisać Furteventurę. Kluczowe argumenty to przyjemny klimat wiecznej ciepłej wiosny, długie dni, słońce przez 335 dni w roku, warunki wiatrowe, niesamowite plaże i fale. Klienci, którzy zakochali się w tej wyspie doceniają ją to, że nie przypomina zatłoczonych ośrodków turystycznych. Wielu ceni ją za możliwość uprawiania surfingu, windsurfingu i kitesurfingu oraz bezpieczne i górzyste trasy dla wyzwań rowerowych. Blisko 150 km plaż dostarcza sporych problemów dotyczących wyboru. Tym bardziej, że obok plaż otoczonych piaszczystymi wydmami z łatwym dostępem do oceanu dla rodzin z dziećmi, polecamy też miejsca trudniej dostępne, wymagające spaceru i bezludne, gdzie często można wykąpać się w naturalnych basenach o krystalicznej wodzie.

Pobierz pdfDrukuj