Numer oferty: 1537_858_OMW

Mieszkanie na WynajemWarszawa Śródmieścieul. Wilcza

Cena: 6 500 PLN76 PLN/m2
powierzchnia: 85 m2liczba pokoi: 4rok budowy: 1890piętro: 4/5winda: takbalkon/taras: takparking/garaż: nieumeblowanie: niestandard: bardzo wysoki

Śródmieście / ul. Wilcza / 85 m2 / 4 pokoje / balkon

Dwupoziomowy apartament z balkonem w jednej z najpiękniejszych kamienic Warszawy.

APARTAMENT
Przestronny dwupoziomowy apartament z przepięknym widokiem na dwóch ostatnich piętrach kamienicy.
W skład apartamentu wchodzą:
- salon połączony z kuchnią
- trzy sypialnie
- dwie łazienki
- balkon
Apartament zaprojektowany w industrialnym stylu przez pracownię architektoniczną. Dzięki dużym oknom apartament jest bardzo jasny. Z balkonu widok na wewnętrzne patio oraz panoramę miasta. Jedna łazienka z wanną, druga z prysznicem. Nowoczesność połączona z klimatem starej kamienicy.

BUDYNEK
Czteropiętrowa neoromantyczna kamienica to jedna z nielicznych ocalałych po wojnie autentycznych pereł architektonicznych Warszawy. Została wybudowana w latach 90-tych XIX w. według projektu pary słynnych warszawskich architektów Aleksandra Woyde i Karola Kozłowskiego.
W 2017 roku została przeprowadzona pieczołowita renowacja budynku obejmująca fasadę, klatkę schodową i bramę. Została zbudowana panoramiczna przeszklona winda.
Kamienica posiada reprezentacyjne, zadbane patio.

LOKALIZACJA
Lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy w otoczeniu pełnej infrastruktury. Wokół eleganckie butiki, restauracje i kawiarnie. Doskonała komunikacja ze wszystkimi częściami Warszawy.

Zapraszamy na prezentację.
Jako Agencja Nieruchomości za usługę pośrednictwa pobieramy wynagrodzenie.

Pobierz pdfDrukuj