Numer oferty: 219_858_ODS

Dom na SprzedażWarszawa Ursynów

Cena: 4 000 000 PLN12 270 PLN/m2
powierzchnia: 326 m2powierzchnia działki: 765 m2liczba pokoi: 7rok budowy: 1995balkon/taras: takparking/garaż: takumeblowanie: takstandard: wysoki

Nieruchomość składająca się z domu głównego o pow. 200 m2, odrębnego (oddzielna KW) mieszkania o pow. 47 m2 (dwa pokoje, łazienka, kuchnia) oraz z lokalu o pow. 37 m2 stanowiącego oddzielną nieruchomość (wyodrębniona księga wieczysta) z oddzielnym samodzielnym wejściem.

Szczegóły:
1. Dom dwukondygnacyjny (parter i piętro) o powierzchni 200 m2 z pięknym ogrodem (starodrzew) gdzie znajduje się dodatkowo budynek gospodarczy murowany o pow. 10,40 m2. Ponadto garaż w bryle budynku o pow. 31,5 m2.

2. Lokal mieszkalny o po. 47 m2 przyległy do domu głównego (możliwość powiększenia domu o mieszkanie, co razem daje 250 m2 powierzchni mieszkalnej).

3. Oddzielny lokal o pow. 37 m2 może służyć jako zupełnie odrębne mieszkanie lub biuro.

W sumie jest 7 pokoi, 3 kuchnie, 5 łazienek - daje to dużo możliwości przeznaczenia nieruchomości: dom + mieszkanie + biuro lub dom + biuro. Inwestycyjnie atrakcyjne ze względu na możliwość swobodnego wynajmu części nieruchomości na cele mieszkaniowe lub biurowe.

Całość (trzy nieruchomości) w cenie 4 mln zł.

LOKALIZACJA
Willowa część Ursynowa - Imielin (rejon ulic Puławskiej i Pileckiego) charakteryzuje się niską zabudową, głównie jednorodzinną. W bliskim sąsiedztwie centrum handlowe Auchan, OBI, Calypso Fitness, Leclerc, duży bazar przy ulicy Wałbrzyskiej.
Bliskość ulic Puławskiej i Pileckiego zapewnia zapewnia szybki dojazd do centrum i do najbardziej odległych dzielnic Warszawy. W zasięgu spaceru znajdują się przystanki autobusowe, dzięki czemu można sprawnie dojechać do centrum lub do metra (stacje "Wilanowska" i "Stokłosy").

Zapraszamy po szczegóły i na prezentację.

Pobierz pdfDrukuj